- vtejte na webu zewlk z gka psnick -

28.4.2008, 18:56 - Poslední update v downloadech

UK Life Insurance Quotes
Web Site
Life Assurance
Buildings and Contents
Mortgage Insurance


  Prázdniny prostěPoslal: Koudy

Pivo všem!

Doufám, že jste si všimli, že to tu dostalo novej kabát, teda spíš nový pivo. Divim se, že mě to nenapadlo dřív :) Už jsem to tak nějak přivedl do finální podoby, některý sekce se čtou líp, jiný hůř, kdyby byla nějaká hodně špatná, napište. S návštěvní knihou bohužel asi nic neudělám, toho pozadí se asi..teď mě něco napadlo, zkusim pak..nezbavim. Tak jsem to přečůral, sice ty ucha neseděj, ale jinak je to dobrý 8-) Důležité: zatim to jede tak jak má pouze v IE (Maxthonu), ale mám v plánu to optimalizovat i pro FF (figr ho myslim má,ne?..nebo nemá?..:p)Už to jede i ve FF 8-) Ještě bych upozornil, že starší newsky nejsou a nebudou čitelný, v případě potřeby čtení prostě označte text.

Hádám ale, že vás spíš zajíma kdy se tu objevjej fotky :) Nejdřív musím dodělat úpravy technický, pak přijde obsah ;) Nechci nic slibovat, ale sám se na ně celkem těšim (na komentování), tak snad to vyjde brzy. Jen prozradím že vás čeká výběr z vodáku, Tomova prvního koncertu (vyloženě třídní akce:D), třídeňáku, Hanyho 18, Bédi a Jany 18 a když budete chtít tak třeba nějaký bonusy z Votvíráku, ze školy nebo nějaký starší kousky a možná i nějaký ty videika... Zkrátka se máte na co těšit, rozhodně to nebude najednou, takže se budete těšit eště víckrát :D

Dost bylo keců, děkuji těm, kteří dočetli až sem:) Všem přeju krásný prázdniny, užívejte si života, balte holky, balte kluky, užívejte si s nima, pijte pivo (figr může zelenou) a dávejte na sebe pozor ;)

 Poslal Koudy v Sobota 28.06.2008, 15:15:45 (komentáře | Skóre: 0)

Created & designed by tKoudy, ©Copyright 2006-2008. All Rights Reserved. Powered by PHP-Nuke.
Bez písemného souhlasu autora nesmí být zdrojový kód, ani jeho části, kopírován, upravován či jakkoli publikován.
Testováno a optimalizováno pro prohlížeč Maxthon 2 (jádro Internet Exploreru) - doporučujeme tento prohlížeč.

Page Generation: 0.15 Seconds