Starší novinky

Archiv novinek z after webu Zewláků.

Pokud vás zajímají starší novinky (z původního webu), najdete je tady.

A pokud máte zájem o ještě starší "novinky" (2003-2006), najdete je tady.

9.listopad 2009 - Video s Mouserem

Respekt pro Mousera s jakým předstihem udělal oslavu a dal nám všem nejenom důvod se nalejt, ale rovnou i učebnicovej příklad jak na to. Tři bludišťáky, palec nahoru a za odměnu video (i pro ostatní):

Fotky budou brzy.

26.říjen 2009 - Fotky z oslavy Léni a Helči

Máme za sebou další oslavu - Léni a Helči - konala se v celkem příjemném podniku BBBC na Hájích, účast vcelku dobrá, tedy až na to, že chyběla taková esa jako bolfik, FiGr, Tom nebo Hany.

Co dál? O pár cenťáků výš je vidět, kdo je na řadě.

4.říjen 2009 - Fotky z oslavy a další akce na obzoru

Musím říct, že Haničky oslava byla velmi vydařená, hlavně kvůli tomu, kolik přišlo lidí. Z fotek se dá odhadnout, že nás bylo něco kolem dvaceti a věřim, že se všichni dobře bavili, proto taky došlo na přesun k Bernardýnům a možná ještě někam, to už bez mojí účasti.

Ti co byli, si (doufám) více vychutnájí asi třicet fotek, ti co nebyli z nich alespoň částečně zjistí oč přišli.

Jak jsem napsal - bylo fajn vás vidět v tak hojném počtu a doufám, že nám to vydrží co nejdýl. Jak můžete číst výše, už teď je naplánována Léni a Helči oslava - 23.10., tak si rezervujte čas.

2.říjen 2009 - Zewláci stále naživu - slavíme Haničku + fotky

Po delší době se opět hlásim, samozřejmě s fotkama. Ještě než na ně dám odkaz vám připomenu, že dnes večer se koná Haničky oslava na minigolfu Novodvorská, začátek je tuším v šest, vrchol večera v sedm, odchod nebyl ze zřejmých důvodů stanoven.

Doufám, že se tam potkám s co nejvyšším počtem zewláků, dozvim se jak se jim daří, a že se vožerem, když si to Hanka tolik přeje.

Tak večer... jo a ještě můžete "zkontrolovat" novou anketku.

18.srpen 2009 - Fotky z oslavy Paldy a Sekáče

Jo, jo, jsou tady fotky z Paldovy a Sekáčovy oslavy, není to nic extra, ale pár dobrejch kousků tam je... tak dva, možná tři.

Jinak nevim co děláte prasata, že nás na tý voslavě bylo celkem málo. Doufám, že aspoň pijete jinde, když je tam zas takový vedro. Kdyby se někdo nudil, tak pivíčko, gauč a atletika v bedně je celkem dobrá "aktivita", můžu doporučit.

Tak zatim a vobčas sem koukněte, prasata. Jo a ještě vzkaz pro Tunisana, kdyby se náhodou vrátil: kdy pudem do tý hospody? :)

31.července 2009 - Fotky z Marcelky oslavy a Janiny chaty

Uf, tak konečně jsou tady! Tentokrát to nebudu okecávat, jen ještě zmínim, že podoba headeru (horní části webu - loga a tak) není konečná, mám ještě nějaký nápady... Tak ale už!

23.července 2009 - Videa z Marcelky oslavy

Většinou jsou tu nejdřív fotky a pak slibuju videa, tak teď to bude obráceně.

Čekají na vás čtyři nová videa a opravdu stojí za to, zkusím je krátce popsat, abyste věděli do čeho jdete. První zachycuje hlavně Mártyho a bolfika ve zpěvné náladě a musím říct, že hlas maj fakt silnej - nejdřív popřáli Marcelce "Štěstí, zdraví" (a bolfik sex) a pak došlo na klasiku "Ne, ne, tak to není!". Druhé by se dalo shrnout jako "Mártyho jazyk, komu patří cigáro? a generál Laudon". Třetí je o píchání vidlema, i když nakonec se píchá rohama a čtvrtý video jednoduše vystihuje název "Svítící rohy útočí na vystavené kozy" (upozorňuji, hlavně některé, že se nejedná o pornografii - :( ). Dost keců, já vim, už rychle na videa!

18.července 2009 - Fotky a videa z Paldovy chaty

UPDATE 19.7. 14.15: Přidána slibovaná videa z paldovy chaty z mého foťáku, snad dostanu ještě nějakou nálož od Mártyho. Jo a Marcelka už upřesnila místo oslavy, takže koukejte přijít ;)

Nazdar vopičáci, hned den po návratu tu pro vás mám celkem slušnej výběr fotek z Paldovy chaty, která byla, jak už napsal Figr v návštěvní knize, opět luxusní. Asi nejvíc fotek je z odpoledne kdy jsme natírali plot. Mám taky super videa, ty si ale nechám na příští dny.

Malým bonusem je pak následující fotka, kterou mi poslala Léňa - Palda pravděpodobně někde vydělává velký prachy na turistech a ani se nám nepochlubí... :)

Klikni pro zvětšení

Tak to je pro dnešek vše, brzy se těšte na ty videa, uvidíme se v útery na Marcelky oslavě (určitě tu včas najdete kde a v kolik).. jo a taky můžete OBČAS kliknout na tu reklamu v levým menu :) Zatím!

13.července 2009 - Fotky z RokFooorPíííípl

Po deseti dnech tu pro vás mám další fotky, asi nebudou zajímat všechny z vás (vim, to asi žádný), ale přece jenom, byla tam téměř šestina třídy :) - fotky z Rock For People.

Dál jsem dodělal všechny ty náhledy v galerii, koukejte si všichni aktualizovat prohlížeče, nejen kvůli Zewlákům. Taky přibyly dvě barvy na výběr, ale to spíš z čistě estetických důvodů :)

Tak nazdar a dá-li bůh (s malým, já mám jinýho boha), tak za tejden by tu mohly zas přibejt nějaký fotky nebo videa, v zásobě toho mám dost. Mějte sex!

3.července 2009 - Fotky z oslavy Koudyho a Bédi

Tak jak užíváte už oficiální letní prázdniny?:) Ještě než vyrazim na Hradeeeec, mám tu pro vás pár fotek z mojí..svojí?.. prostě Koudyho a Bédi oslavy ve Sto Pivech.

P.S. trochu jsem si hrál, takže drtivé většině z vás by se měla po najetí na odkaz galerie fotek ukázat miniatura, která by časem měla být u každé akce v sekci foto. A ještě víc časem by třeba mohla být náhodná, aby si tady hoši trochu zablbli.. Slyšíš mě co říkám ty vidláku?! Ještě jsem s tebou hochu neskončil, tvá prdel pozná středověk!

Tak zatim lidi a nezapomeňte na Marcelky oslavu ;)

18.června 2009 - Fotky a videa z oslavy Hanyho, Jany a Verči

Nazdar prdelíni, mám tu pro vás další nášup, možná by se dalo říct až náser.

Mluvím jednak o výběru fotek z nedávné oslavy Hanyho, Jany a Verči a dále o dvou poměrně kontroverzních videích z téže akce... Posuďte sami a SEE YA TOMORROW!

P.S. kdo máte víc času a chuti, můžete prolézt i další sekce, zjistíte, že se nám to tu celkem plní:) A zewlaci.com už je přímo přesměrováno sem.

   

15.června 2009 - Fotky z Chorvatska a další oslava

Po Votvírákové přestávce tu pro vás mám zas nějaké fotky. Nač to protahovat, jde o malý výběr z Černé Hory a Chorvatska

A druhou věcí, které si už asi někteří povšimli (díky velmi nenápadné a nenásilné přednostní propagaci) je moje a Bédi oslava, která se koná v pátek 19.6. ve Sto Pivech, což je ve Vršovicích. Točej tam několik druhů piv s příjemnou cenou 20 a 21 Kč, navíc bude hrát Ska, Reggae a Oldies ;) Je tam taky fotbálek, kulec a šipky. Tak doufám, že všichni přijdete. Je tam rezervačka, na kterou musíme přijít (alespoň pár lidí) fakt v sedm hodin, takže prosím ty co s tím nemaj problém, aby dorazili včas;) P.S. Figr řikal, že je tam patrně dvacka vstup, ale to snad nikoho neodradí ;) Tak zatím!

6.června 2009 - Videa z první části rozlučky ke stažení

Po odpoledním tanečním přídělu na YouTube (viz níže), tu pro vás mám silnější kafe. Ti co se zúčastnili vědí, bylo to totiž poměrně nezapomenutelné a říkám vám - ty videa opravdu stojí za to :) Tedy 10 videí z odpolední části rozlučky, kde hrají hlavní roli profesoři (zvláště někteří..:)).

Rozhodl jsem se to dát pouze ke stažení v zaheslovaném RARu, protože předpokládám, že ke zveřejnění třeba na YouTube by někteří mohli mít připomínky (oprávněně). A protože je to dohromady 100 MB, rozdělil jsem to na dva archivy po pěti videích.

Heslo k oběma RARům je příjmení člověka, který seděl v oktávě nejdále od katedry, malými písmeny. Kdyby to náhodou nefungovalo, pište.

P.S. ještě zopakuju to, co jsem tímto odsunul - o pár centimetrů níž je video z bažiny, podle ohlasů také velmi povedené a nově je tu také možnost nechat si posílat upozornění o novince na mail - stačí zadat adresu nahoře v pravé části loga.

Díky za vaše pozitivní ohlasy a těšim se, že se ve čtvrtek uvidíme! ;)

6.června 2009 - Video - sestřih z rozlučky v Bažině

Připravil jsem pro vás první video z rozlučky, tedy z její části v Bažině. Pospojoval jsem kratší kousky, takže to má 9 minut a rozhodně to stojí za to, mně osobně to už teď připadá jako strašně dávno... Každopádně teda doporučuju obětovat těch pár minut času a připomenout si jaký to bylo. Abych vás nalákal - nejlepší je rozhodně Huhu, Cíba, Bolfík (Dolly Buster), Figr, ale i Anča, Ruda a další:)
P.S. Dal jsem tam světlej filtr, protože tam bylo málo světla, tak je to trochu šedivější, ale zas je vidět víc ;)

P.P.S. videa z první části rozlučky (ze zahrádky nad školou) budou ke stažení již brzy...ve vašem prohlížeči..! :D

30.května 2009 - Výběr fotek z rozlučky a dávného Skotska

Ano, dal jsem si malou (řekněme picí) pauzu, ale teď se vám to pokusím vynahradit.

Připravil a okomentoval jsem pro vás výběr fotografií z naší rozlučky (oficiálně se to tuším volá "pomaturitní večírek", ale my jsme jeli od tří odpoledne, takže si to přeberte..) a aby se trochu vyrovnalo stáří těch fotek a dal se prostor nostalgickým, možná až melancholickým náladám, tak tady je výběr ze zájezdu do Skotska a Anglie (5/2005). Tam nás bylo jen pár, tím spíš je třeba zavzpomínat. Mimochodem, tady bych vás chtěl poprosit - holky co jste tam byli, pokud máte fotky, pošlete prosím! Díky.

Z rozlučky mám také VELMI vydařená videa, vyžádají si však určité zásahy, takže budou později, díky za pochopení.

P.S. Doufám, že si všichni užívate volno (jak vidno z ankety někteří větší, jiní menší) - pijete, jíte, sportujete, sexujete a já nevim co, zkrátka že se máte fajn a občas sem zaskočíte ;) Připomínám Jany zprávu v návštěvní knize, kterou najdete i o pár centimetrů výš. Tak zdar!

25.května 2009 - Výběr fotek z after párty + video

Tempo nepolevuje, mám tu pro vás další matroš - tentokrát jsou to fotky z after párty a jedno video (točeno ve tři čtvrtě na šest) jako bonus ;)

P.S. nezapomeňte na Petrovu novinku o kousek níž, Figr zmínil v návštěvce i možnost elektronický přepravy, tak se s Petrem dohodněte.

P.P.S. kdyby měl někdo zájem jakkoli se na webu podílet (teď mě napadá třeba popisovat fotky, napsat nějakej článeček/příspěvek), byl bych moc rád, tak dejte kdyžtak vědět!

AKTUALIZACE 19.15: teď jsem přidával "náš oldskúl časopis" a našel vcelku zajímavej rozhovor s paní třídní, take a look ;)

24.května 2009 - Petrova zpráva o fotkách

Hoj všici zewláci,
fotky jsou, někteří z vás už je dokonce mají. DVDčka s kompletem fotek mám taky.
A proto... navrhujte, kde a kdy vám je mám předat. Mojí aktuální polohu hledejte na twitter.com/petrpulc
Petr

A ještě něco ode mě, teda vlastně od Báry, která mi poslala celkem exkluzivní fotky... :)

23.května 2009 - Výběr fotek a 2 videa z posledního zvonění

Tak jsem se vzbudil asi v šest a neměl co dělat (jo, normálka), Anča psala, že se nemůže dočkat fotek z posledních akcí, tak tady je výběr fotek z posledního zvonění.

[Click to enlarge]    [Click to enlarge]

A ještě dvě videa ze stejné akce - krájení dortu a Anči proslov:

   

P.S. vybrat, nahrát a popsat fotky a převést a nahrát dvě videa trvalo asi dvě hoďky, to řikám proto abyste byli tolerantní, když tu hned zítra nebudou další.. :)

22.května 2009 - Fotografie z plesu a jak se Zewláci učí na maturitu

Vážení, rád bych vás toutu cestou upozornil, že vyzvednutí objednaných fotek z plesu spolu s dvd (obsahuje všechny fotky z plesu) si můžete individuálně domluvit u Petra - snad mu nebude vadit když tu zveřejním číslo - 605 831 713.

Ještě tu pro vás (asi hlavně pro paní třídní) mám slibované video "Jak se Zewláci učí na maturitu" ;)

21.května 2009 - Jak jsme maturovali

Pro vzpomínku - rozpis maturit.

Výsledky:

čtvrtek:
 • Kupťa 1 1 1 1
 • Libor ? (udělal)
 • Hany ? (udělal)
 • Petr ? (udělal)
středa (dík figře):
 • Dita 1 1 2 2
 • Marcela 1 1 2 2
 • Helča 1 1 1 2
 • Petra 2 2 2 1
 • Lenka 2 2 2 1
 • Bára 1 1 1 2
 • Anča 1 1 1 2
úterý (tak jak si ho pamatuju, takže toleranci prosim :D):
 • Jíťa 3 3 2 3
 • Luky 1 1 1 2 (m)
 • Palda 2 2 2 3
 • Figr 1 1 1 2
 • Ivana 1 2 3 4(d)
 • Jana 1 1 1 1
 • Tom 1 1 2 2 (ivt,aj)
 • Koudy 1 1 1 2 (aj)
pondělí (brought 2 u by Figr & Béďa & tK, cngrtltn všem!):
 • Béďa 1 1 (nj,aj) 2 2 (m,cj)
 • Adéla 2 2 3 3
 • Bolfik 2 2 3 3
 • Monika 1 1 1 2(nvm z čeho)
 • Sekáč 3 3 3 2(ájina)
 • Mouser 1 1 1 2(ájina)
 • Verča 4 4 4 2(ájina)

25.března 2009 - Maturitní ples je za námi. Ale úspěšně!

Napadlo mě, že by bylo dobré sepsat pár řádků o tom, jak vlastně probíhal ples a afterpárty. A když jsem dnes poslouchal paní profesorku Součkovou, jak nám ochotně radí, abychom si zkusili doma něco napsat, řekl jsem si, že se tím aspoň trochu potrénuju. I když téma maturitní písemky to asi nebude, bohužel :-)

Ano, je to tak. Ještě o víkendu jsme dodělávali a dolaďovali některé organizační záležitosti a najednou, jako mávnutím kouzelného proutku, bylo úterý ráno. Některým bylo sice trochu smutno, protože to na co se tolik těšili bylo za nimi, ale všichni jsme si mohli právem pochvalovat to, jakým způsobem jsme si náš ples i afterpárty užili.

Vše začalo po páté hodině ve Velkém sálu Lucerny, kde jsme se velmi poctivě pustili do nacvičování nástupu, předtančení, překvapení, i odchodu. Některé věci nám sice při nácviku nevyšly tak, jak jsme si představovali, ale to nezabraňovalo všeobecně dobré náladě. Ta se ještě výrazně zlepšila pár vteřin po šesté. Příčinou bylo otevření baru s točeným pivem, po nácviku na některé "slabší" jedince totiž zaútočila ona nebezpečná Žízeň. Cena piva sice neodpovídala kvalitě, ale co, maturitní ples je jednou za život. Většinou.

Zbývající čas do sedmi hodin a zahájení plesu strávil každý po svém. Někteří se vítali s příbuznými a kamarády, kteří dorazili s větším či menším předstihem, jiní (jiný - FiGr) pilně nacvičovali sólo s paní třídní. Čas pak razantně přidal na rychlosti a na parketu se najednou objevili imatrikulanti. Nejeden z nás v tu chvíli zavzpomínal, že stejně tak jsme tam před čtyřmi lety stáli my. Tentokrát měl ale náš čas teprve přijít. A přišel. Na některé dopadla lehká nervozita, všichni jsme si přáli, aby všechno vyšlo tak, jak jsme si představovali.

Osm hodin, všichni stojíme seřazení před vstupem na parket, na který se upírají zraky všech přítomných. Pustí zvukař správnou písničku? Udržíme všichni alespoň trochu rovný směr? Nesekne sebou někdo o zem? Nebudeme mít na fotkách moc brad?

Více čtete v sekci články!

26.ledna 2009 - První reakce na after.zewlaci.com

Předevčírem se tu objevili první hodní zewláci, kteří se zajímají o to, jak to bude s webem dál. Někteří z nich se svobodně rozhodli hlasovat v anketě a vyjádřit tak své dojmy, někteří dokonce psali pozitivní ohlasy smskou a nebo je sdělovali osobně. Všem děkuju a připomínám, že budu rád za jakýkoli konstruktivní připomínky a nápady.

Ještě bych rád podotknul - černobílé fotky na pozadí se mění generováním náhodného čísla (měly by). Protože je jich zatím jen 12, může se stát, že se načte třeba dvakrát po sobě ta samá, je to prostě náhoda :) To samé platí o random xichtu (tam by se v budoucnosti měly objevit nějaký aktuálnější kousky) a citátu pod logem.
Hlaste prosím případné technické problémy, snažil jsem se, aby to vypadalo v IE, FF i Opeře stejně (spíš podobně, pouze IE třeba umožňuje "zešedivět" náhledy fotek..), ale samozřejmě jsem mohl něco přehlédnout.

Tak zatim, snad tu zas brzy něco přibude ;)

4.ledna 2009 - Igorovi je 20 a slaví!

Vzkaz od IJK: Takže lidi, rezervnuto. pátek 9. ledna v 7 hodin večer music bar Tobaco, Podolská 33 (stránka tobaco.cz) byl jsem ale upozorněn, že tam maj v pátek a sobotu security a kontrolujou občanky, takže pokud někdo neměl to štěstí překročit 18 let - bohůžel. Jen abyste věděli.

Jakékoli konstruktivní připomínky ke mně co se týče výběru lokality prosím na moje icq, dík. Ještě není pozdě to zrušit, kdyby se stalo něco extremniho. ;)

tK: dem tam, hoho.