Obláček: Konečně jsme se odhodlaly změnit ten starý  úvod.
KOMPOST

V této rubrice Vám přinášíme recenzi na samé pěkné věci!J

Dnešní téma je: hudební klipy!

Známkování:

JJJ - Super! To nás baví!

JJ - Dobrý, ale něco tomu chybí!

J - Nudaaa!

L - Na to se nedá koukat!

 

Black Eyed Peas – Hey Mama!

Super písnička, není tolik ohraná jako Shut Up, klip je jako vždy u této skupiny veselý a nápaditý, ale něco tomu schází. Asi nemá takový šmrnc jako už zmiňovaný klip singlu Shut Up. Přesto se určitě líbí!

JJ

 

Usher (a spol.) – Yeah!

Přestože černá muzika není zrovna můj styl, Yeah! se mi celkem líbí. O zpěvákovi s tímto jménem slyším poprvé, ale o věcech, o kterých slyším poprvé by se dala napsat encyklopedie. Klip mě však docela zklamal, takových tu byla spousta! Party, hezké holky…Chceme vidět něco nového!

J

 

Britney Spears – Toxic

Ano, znovu zmiňujeme naší „bývalou pannu“ Britney, ale tentokrát to za zmínku vážně stojí. Je to trochu (větší) změna oproti minulosti, ale změna pozitivní. Konečně se na scéně něco děje! Jen by podle mě nemusela ocucávat každého na potkání. J

JJJ

 

o5&Radeček – Praha

Jedna holka, jedno dítě…ehm, tak nic. Písnička je chytlavá, melodická…prostě supr! Klip k ní jsem si ale podle textu představovala jinak. Trochu dramatičtěji. Ale jinak je moc fajn.

JJ

 

Blink 182 – I miss you

První písnička od této skupiny, která se mi HODNĚ líbí. Takový, od Blinků (?) překvapivý, ploužáček. Ale ten klip! Pokud se vám líbí pohled na dvě líbající se holky oblečené ve stylu filmu Chicago a další ženy ležící v dost podivném lese jako mrtvé, jste za prvé dost úchylní a za druhé je to něco pro vás. Mě to ale dost znechutilo.

L

 

The Rasmus – First day of my life

Prima hitovka od Rasmus, ale klip je trochu chudý. Na Lauriho je sice hezký pohled, ale chtělo by to něčím oživit! I tak mě ale dostala skupina po kotníky ve vodě! Vypadá to vážně skvěle, to se musí nechat! (I když to muselo být dost nepohodlné, zvlášť pokud byla zima.J)

JJ

 

Daniel Landa – Ona

Není to žádný nový hit, klip je pouze záznam z koncertu, ale i tak je to fajn. Přestože Daneček (nesmějte se mi!) je můj nej zpěvák, snažím se být objektivní, takže…Chce  to změnu! Záznamy už tu byly! (Auu, ta kritika bolí!)

JJ