Čtěte slova naše!

 

 


Moji milí, drazí spolužáci! Velikonoce jsou za námi (což je poznat podle zavytí každé z nás když si máme sednout a podle polštářů nakupených na židli). Doufáme, že jste si je užili. A teď jedna špatná zpráva: Byly to poslední oficiální prázdniny do „letňáků“, takže nás čekají dva a půl měsíce ve škole! (Zavolejte sanitku, támhle někdo omdlel!) A pro projasnění těchto šedých dnů je tu váš milovaný časopis Aiya! se svým Velikonočním speciálem! Doufáme, že se vám bude líbit.

Najdete tady speciální Ftípky o králících, speciální obrázky, speciální velikonoční zvyky, speciální rozhovor a plno dalších speciálních věcí! A máme pro vás i jedno malé překvapení: pokud se nám podaří někoho ukecat, přibude do našeho „babince“ i nějaký ten chlapec, aby vyjasnil chmury na našich tvářích… Prostě a jasně – chystáme se udělat novou rubriku Sport, aby tenhle časopis nebyl zajímavý jen pro holky. A protože my sportu rozumíme jako koza petrželi, snažíme se někoho nalákat. Snad se nám to podaří!

A malá zmínka o našem násilném přesazování: byl to zajisté velmi chytře promyšlený psychologický tah. ALE byl opravdu dost ostře provedený a způsobilo to zmatek v duši… ehm, trochu nás to naštvalo. I když já s Norwen si nemám na co stěžovat… Teď už si začínáme zvykat, ale řekla bych, že to zase žádnou závratnou změnu nezpůsobilo. Ale třeba se mýlím. Trochu to zlepšilo naše vztahy, ale LIDI, PROBERTE SE, MY JSME TŘÍDA, NE JEDNOTLIVCI! CHCE TO POŘÁDNOU AKCI! Ta minulá ztroskotala jak Titanic o ledovec. Chce to trochu větší aktivitu. Ne, já vás nesrovnávám se SEKUNDOU (!), ale trochu se snažte! Je sice hezký, že my všechno domluvíme, ale když se pak přihlásí dva lidi a to dost nejistě, je to fakt hrůza. Jasně, chápu, někteří z vás jeli na chalupu nebo nemohli, ale netvrďte mi, že celá třída byla přes sobotní odpoledne někde v čudu! Ehm, tak jsem se zase rozkecala  a vyřádila se na vás…

No, to je tak vše, co jsem měla na srdci. Mějte se hezky a přežijte to tady!!!

                                                                                                          Vaše redakce.

Šéfredaktorka: Fionel

Hudební znalkyně: Ëarwen


Ftipálek: Norwen

Vaše redakce! J

(Ponechám vaší fantazii kdo je kdo.)

 

Sestavila: Fionel