Řev tercie
 

 

 

 

 

 


DNES: V PRAŽSKÉM GYMNÁZIU SE VRAŽDILO!

15-TI  NÁSOBNÝ VRAH NENÍ ZA MŘÍŽEMI! POUZE ŘEV TERCIE MÁ PRO VÁS PRAVDIVÉ A OVĚŘENÉ INFORMACE!!!

 

Čtrnáctiletá Marcela Šandová je studentkou pražského Gymnázia Písnická. Celkem normální dívka, možná trochu (víc) ztřeštěná a drzá, napadlo by vás při pohledu na její poněkud, ehm, neobyčejnou postavu. Dívka nebyla chlapci příliš oblíbená a ona s nimi také neměla nějak dobré zkušenosti. „S klukama si moc nerozuměla, ale že by to zašlo až takhle daleko, to nás nenapadlo ani ve snu,“ nechala se slyšet její kamarádka Dita Pospíšilová. Chlapci jí též říkali „parní válec“. Marcela si však pravděpodobně toto pojmenování vzala příliš k srdci a dnes ráno najela do hloučku svých spolužáků opačného pohlaví právě PARNÍM VÁLCEM!!! Měla to zřejmě naplánované už delší čas, protože si počíhala, až budou všichni chlapci z tercie  pohromadě a pak teprve uskutečnila svůj děsuplný plán. Ani jeden z chlapců bohudík bohužel nepřežil. „Je s podivem, že ve své běsnící náladě nezavraždila i některou z dívek,“ vyjádřila se pouze pro Řev tercie paní profesorka Nemčoková, třídní tercie, tedy spíš toho zbytku tercie. Proti tomu se ale ohradil náš známý psychiatr Jsemnanervy, který měl za úkol posoudit zdravotní stav Marcely. „Tahle dívka je po psychické stránce zcela zdráva. To vše měla pečlivě naplánováno a její plán se vůbec netýkal dívek, jen chlapců, na které je vysazená.“

Dívka se stala nejpopulárnější osobou školy. Když jde po chodbě, ostatní studenti (převážně tedy studentky) uznale pokyvují hlavami a z některých tříd se ozývá též potlesk a hvízdání. Naopak páni profesoři poplašeně uskakují do tříd a zamykají se na profesorských toaletách. Nejrazantnější zpátečku zařazuje profesor Rak snad vzhledem ke svým biologickým indispozicím.

Státní orgány nepřikročily ke stíhání jmenované dívky s poukazem na její nízký věk a dosavadní prokazatelnou beztrestnost.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sestavila: příležitostná redaktorka Ethallwen (s úpravou Fionel)