KOMPOST

 


V této rubrice vám přinášíme doporučení na dobré filmy, knížky, CD atd. Dnešní téma je: SKVĚLÉ HITY!

 

Známkování:

JJJ - Skvělý poslech!

JJ - Pohodička!

J - Noo… Ujde to.

L - Brní mi uši!

 

Limp Bizkit - Behind blue eyes

Tahle skladbička vás zaručeně chytí za srdce (ale na rozdíl od jiných věcí vám snad nepřivodí infarkt). Pro někoho možná slaďák, ale podle mě nejlepší písnička od…ani nevím odkdy. Mě se tedy pořádně dostala pod kůži a myslím, že v tom nejsem sama!

JJJ

 

Britney Spears - Toxic

I největšímu odpůrci Britney se při tomhle songu začnou pohupovat boky…Její comeback se tedy docela vydařil. Určitě vás rozhýbe, je to úplně něco jiného než sladké písně ještě sladší „panny“ Britney. Velmi podařená věc!

JJ

 

Chinaski – Možná

Dobrá píseň, ale ve srovnání s 1970 ( kterou mimochodem najdete v Songbooku) je to o dost slabší. Pro mě je supr, ale já nemám objektivní pohled na věc, protože jsem jejich velký fanda…Možná je každopádně jako všechny songy od Chinaski hit a určitě bude mít úspěch.

JJ

 

No Doubt – It`s my life!

Abych vám pravdu řekla, je to první písnička od této skupiny, kterou jsem vůbec vzala na vědomí. Žádnou jinou jsem nepochytila. Ale tahle stojí za to! Melodická, příjemná…supr!

JJ

 

Tiziano Ferro – Sere Nere

Ne, to není žádná úchylná písnička, jak byste si podle názvu mohli myslet! Když tam Tiziano tak krásně zavyje, trhá mi to srdce ( a trochu i ušiJ). Ale je to vážně skvělý hit a stojí za to nechat si ty uši urvat!

JJJ

 

Leoš Mareš – Nejlepší nápad

Jak to jen říct…Odvahu! Dobře. Uf…Je to prostě hrůza. Leoši promiň, ale myslím, že bys měl raději zůstat u moderování a zpěvu se zdaleka vyhnout (pokud se tomu ovšem dá říkat zpěv)! Jako moderátor jsi výborný, ale jakmile začneš recitovat, zdrhám za kopečky. Ale nutno podotknout, že Nejlepší nápad je jedna z těch lepších (tzn., že když zazní v rádiu, tak ho jenom vypínám a už neutíkám na záchod).

L

 

Sestavila: Fionel