Čtěte slova naše!

 


Ano, vážení přátelé, je tu 3. číslo (snad ne poslední) našeho časopisu Aiya!. Doufáme, že jste si užili jarní prázdniny a už zase přežíváte v té naší milované škole. Naše nové číslo přichází bez větších změn, přibrali jsme k nám do party naší Duběnku (nebo Dubovou palici) aneb Norwen, která má na starosti Ftípky, tak doufáme, že se dobře pobavíte. Prozradíme vám, že příští měsíc se můžete těšit na VELIKONOČNÍ SPECIÁL! („Ach jo, to mělo být překvapení!“ rýpe do mě Ëarwen rozzlobeně. No, smůla.)

Možná bychom vám měly něco říct k Řevu tercie, protože už se objevily jisté výhrady od chlapců (od koho taky jiného?!). Řev tercie je něco na způsob Blesku, také tam nemají ověřené informace, jsou to většinou drby a spekulace. A Řev tercie si utahuje ze zvláštních vlastností některých z vás. Vezměte to prosím na vědomí a berte to s nadhledem. Odmítáme používat přezdívky typu Celer, Slávista atd., protože je úplně jedno, jestli napíšeme celé jméno nebo HLOUPOU přezdívku. A navíc, ne všichni mají tu přezdívku natolik výstižnou, aby z toho bylo patrné, o koho se jedná. Uf, to bylo něco.J

Dále máme zájem tak trochu sjednotit naší třídu. I slepý by si všiml, že je rozdělená na dva tábory – kluci a holky. Nevyčítám to ani jedné skupině (i když…), ale je to trochu škoda. Společně bychom si užili mnohem víc legrace. Proto možná už v tomto čísle najdete POZVÁNKU na nějakou akci pro celou třídu. Jen doufám, že přijdete všichni (nebo aspoň ti, kteří můžou).

To je tak vše, co jsem měla na srdci, takže LOVU ZDAR!, VŠE NEJLEPŠÍ!, MĚJTE SE DOBŘE! a ARRIVEDERCI!

                                                             

Šéfredaktorka: Fionel

Redaktorka: Ëarwen                   

Ftípkařka: Norwen

                                                     Vaše utahaná redakce. J


 


Sestavila: Fionel