ŘEV  TERCIE
 

 

 

 

 


DNES:PUBERTTÁLNÍ DÍVKA PŘEPADLA A ZNÁSILNILA STUDENTA TERCIE! OBA BUDOU POTŘEBOVAT PSYCHIATRA! ČTĚTE POUZE V ŘEVU TERCIE!!!

 

Obyčejně vypadající dívka Petra Jungrová, zajímající se o fantasy literaturu, vzdělaná, s poněkud sadistickými sklony odrážejícími se v jejích vlastních povídkách, přepadla dnes o první vyučovací hodině svého oblíbence a tajnou lásku Filipa Sekaninu zvaného Slávista. Jak již jeho přezdívka napovídá, jeho koníčkem je fotbal a podle Petry též „hubený holky a diskotéky“. Dnes ráno tedy Filip jako obvykle vstoupil do třídy, posadil se a povídal si se svým kamarádem Drevokocúrem. Po chvíli se do třídy dostavila i slečna Jungrová. „Vypadala, jako když má nepřekonatelnou chuť někoho zbít,“ prozradila na ní její kamarádka Barbora Dejlová. Podle svědků se jí blýskalo v očích. Jakmile uviděla Filipa, strhla tašku ze zad, přiběhla k jeho lavici a za krk ho z ní vytáhla. „Nikdy jsem netušil, že má takovou sílu,“ podivoval se Filipův soused v lavici Martin Heller. Poté zmítajícího se Filipa dovlekla ke zdi, servala z něj oblečení…dál už snad není nutné průběh věcí popisovat. Spolužáci jen zděšeně přihlíželi. Jen nejmenovaná spolužačka zavolala na policii a psychiatrii. Policie přijela hned, psychiatři až po chvíli. Petra, konečně spokojená, se svezla na zem a prudce oddychovala. Když jí navlékali svěrací kazajku, vřeštěla, že teď si jí Filip musí vzít, protože je určitě těhotná. Teď je zřejmě na delších prázdninách v Bohnicích. Filip se ze svého šoku stále nemůže vzpamatovat a tak bude muset pravidelně navštěvovat známého psychologa Práška. Filipovi rodiče chtějí po Petřiných rodičích náhradu za všechna ta sezení. Podle slov ošetřujícího psychiatra Petry to byla dlouho nevybitá energie, kterou se snažila ventilovat ve svých povídkách. „Bohudík tam převážila energie sexuální, jinak by klidně mohla někoho zabít,“ vyjádřil se k tomu blíž pan Jsemnanervy.

Tato událost otřásla celou školou a někteří žáci si prý nechali udělat ocelový pás cudnosti. Doufejme, že se to už nebude opakovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sestavila: Fionel